Marjolijn86
9/10
Netherlands 🇳🇱
Het huisje was fantastisch, voelde heel fijn.
Pros: Het huisje voelde top! Alles was aanwezig om je thuis te laten voelen, aan alles is gedacht! De ligging is heel centraal.
Cons: Wij vonden het park waar het huisje ligt erg saai. Daar is niet veel te beleven.
Caubergs
8/10
Belgium 🇧🇪
Verblijf in Epe
Pros: Mooie en nette accomodatie. Zéér leuke tuin (groter dan verwacht). Modern huisje en goede bedden, keuken goed uitgerust en aangename sofa.
Cons: Weinig tot niets. Ideale plek om met de fiets er op uit te trekken, misschien een tikkeltje afgelegen (maar dit zorgt dan weer voor de rust).
M
9/10
Netherlands 🇳🇱
Super sfeervol huisje op een klein vakantiepark
Pros: Sfeervolle inrichting van het huisje. Het was allemaal schoon en heel verzorgd. We voelden ons er helemaal thuis.
Cons: Bij het raam bij de keuken mag wel raambekleding. Voor de avonden wel fijn.
Elise
10/10
Netherlands 🇳🇱
Gezellig en sfeervol huisje
Pros: Het huisje is zo sfeervol ingericht dat het een verblijf heel prettig maakt. Alles wat je nodig hebt is aanwezig. Mijn zoon vond de speeltuin op het terrein heel leuk en heeft lekker gespeeld met het speelgoed wat in het huisje aanwezig is. Het kleinschalige huisjespark staat op een Mooie locatie in de natuur.
Amber
10/10
Netherlands 🇳🇱
Pros: prachtig sfeervol ingericht huisje. Alles was super netjes en schoon. We hebben een heerlijk weekend gehad!
Cons: niks, het voldeed aan alle verwachtingen.
Linda
10/10
Netherlands 🇳🇱
Super verblijf gehad, we komen zeker nog terug!
Pros: Prachtig huisje! Zo sfeervol! Er was zelfs speelgoed
Cons: Het slot van het huisje ging niet op slot. Het werd niet echt opgevolgd, waardoor we het huisje niet konden afsluiten
Ward
9/10
Netherlands 🇳🇱
Heerlijk genoten!
Pros: Het was een kleinschalig park, met rustige sfeer. Huisje had een heel fijne tuin, parkeren naast de deur. Prachtig huisje en sfeervolle inrichting. Ook heel geschikt voor kinderen! Het ontbrak aan niks: spelletjes, tijdschriften, dekentjes waren er ook. Keuken(gerei) compleet en netjes! Badkamer goed. Voelde ons er erg thuis en hebben ons heerlijk vermaakt!
Cons: Als ik dan toch wat moet bedenken: - We vonden het bed aan de harde kant, sliep voor ons niet lekker maar als je van wat harder houdt prima - Extra handdoek in de keuken zou fijn zijn - Onder veel meubels zitten geen viltjes (stoelen, stoelen, nachtkastjes); scheelt veel geluid als deze er onder zouden zitten - Het was voor ons niet duidelijk dat we bij check-out eerst de slagboom open moesten doen en daarna het sleuteltje achter moesten laten in de locker
Joris
10/10
Netherlands 🇳🇱
Sfeervolle plek op een rustig park midden in de natuur.
Pros: Inrichting van het huisje, de tuin en fijne plek. Communicatie met de host verliep uitstekend. We komen zeker nog eens terug.
Cons: Alles was top! Helaas had de vorige huurder wat zaken niet netjes achtergelaten.